Скільки коштує куб бетону

Скільки коштує куб бетону

Наразі бетон є одним із найбільш застосовуваних будівельних матеріалів. Його вартість є важливим показником при складанні кошторису та собівартості об’єктів, які будуються. Від технологічно правильного вибору бетонної суміші залежить міцність, стійкість і довговічність фундаменту, а також майбутньої споруди в цілому.

Завод нашої компанії  “Технологія бетону” розташований в с. Крюківщина є виробником високоякісного будівельного матеріалу. Ми пропонуємо купити бетон всіх марок по максимально низькій ціні в Україні, а також надаємо гарантію щодо надійності та якості сировини.

Яка ціна?

Велике значення в ціноутворенні даної продукції має склад – вартість за тону піску, цементу, щебеню, різних хімічних добавок. Важливий і розмір зерен заповнювача. Таким чином ціна куба бетону залежить від його марки, класу та якості. Чим вище марка, тим більше цементу і добавок, відповідно вища ціна продукту

Купити матеріал можна оптом або в роздріб. Від об’єму замовлення також залежить його вартість. На сайті в розділі “Ціна” вказана точна вартість всіх марок бетону, які ми виготовляємо.

Однією з наших переваг є централізована доставка бетонної сировини на будь-який об’єкт. Для цього передбачений спеціалізований вантажний транспорт з бетономішалкою – міксер. Тому ми гарантуємо безпечне транспортування будівельного розчину на будь-яку відстань. Наша компанія виконує доставку по Києву та Київській області автобетонозмішувачами об’ємом від 6 до 12 м³, а також самоскидами від 3 до 40 т. Вартість доставлення залежить від об’єму транспорту, яким транспортується матеріал, ціни одного куба розчину та відстані перевезення.

За довгий час нашої роботи ми накопичили великий досвід у виготовленні бетонних сумішей, зарекомендували себе як надійний постачальник якісних будівельних матеріалів.

Ми пропонуємо:

  • низькі ціни;
  • високу якість продукту;
  • стійкість матеріалу до впливу природних чинників;
  • великий асортимент марок;
  • масштабні обсяги;
  • зручну доставку;
  • гарантію на бетонні суміші.

Незважаючи на вартість будівельного матеріалу, в будь-якому разі купити готову бетонну суміш буде значно вигідніше, ніж купувати всі її складові компоненти окремо і змішувати власноруч (особливо на масштабному будівництві). До того ж, це значно прискорить тривалість процесу. Замовляйте необхідну кількість бетону потрібної марки і ні про що більше не піклуйтесь – все інше ми виконаємо самі.

Ukrainian