У чому відмінність розчину від Бетону

У чому відмінність розчину від Бетону

Цемент, бетон та розчин – три окремі матеріали. Вони складаються з різних компонентів, кожен із яких виконує свою функцію. Вибір правильного варіанта для будівельного проекту забезпечить його якість та продовжить експлуатацію.

Бетон vs Розчин

Бетон має статус основного будівельного матеріалу, який використовують для формування несучих конструкцій – балок, плит, фундаментів, стін, перекриттів.

Бетон унікально універсальний – проста суха суміш цементу, піску, щебеню або іншого наповнювача, яка стає гнучким, напіврідким матеріалом, який набуває будь-якої форми. Він дуже міцний, досить пластичний, не схильний до корозії, дозволяє механізувати процес його виготовлення, укладання, обробки. Бетон економічний та твердий.

Розчин – ще один будівельний матеріал. Складається з цементу, який поєднується з дрібним піском і водою, часто з додаванням вапна для підвищення довговічності продукту. Його використовують як сполучний матеріал при будівництві, для оштукатурювання стін і обробки. Цей «супер клей» скріплює цеглу, бетонні блоки, камінь, інші матеріали для кладки.

Розчин:

  • має набагато меншу міцність та більш високий вміст повітря, ніж бетон;
  • як і бетон утримує воду;
  • потребує більше води порівняно з бетоном того ж обсягу;
  • набагато м’якше, еластичніше, зручніше в роботі, ніж бетон.

Існує багато типів бетону та складів будівельних розчинів, що мають принципові відмінності та призначених для різних цілей. Який потрібний саме вам? Зробіть правильний вибір, отримавши консультацію у спеціалістів фірми «Технологія бетону».

Цемент – компонент будівельних сумішей

Цемент — дрібний порошок, що ніколи не використовується сам по собі, але є компонентом бетону, розчину, штукатурки, затирання для плитки, будівельного клею. Додавання води активує цемент, він вступає в реакцію, зв’язує елементи суміші бетону або розчину, а потім твердне.

“Технологія бетону” – надійний постачальник

Якщо ви готові розпочати новий проект або реставрувати існуючий об’єкт, відвідайте наш сайт або зателефонуйте. Ви зможете придбати:

  • різні сухі готові суміші у мішках;
  • мішки з цементом, щоб змішати їх з піском та гравієм самостійно;
  • готовий попередньо змішаний бетон чи розчин.

Ми можемо задовольнити вимоги кожного клієнта, дотримуючись суворих заходів для контролю якості. Звертайтеся до нас, щоб дізнатися більше про суміші, які ми випускаємо. Познайомтеся із цінами, які приємно здивують.

Ukrainian