Бетон марки М100 ціна Київ

 

Марка бетонуНайменуванняЦіна, грнОд. Вим.
М100П1В7,5F502601м³
М100П2В7,5F502658м³
М100П3В7,5F502745м³
М100П4В7,5F502844м³

 

Безліч будівельних робіт потребують застосування марки бетону М100. Ця сировина не вимагає додаткового залучення професійного обладнання та технологічних інструментів. Укладання М100 бетону відбувається без особливих зусиль. Цей матеріал легко розміщується за формами. Оскільки бетон М100 не здатен витримати велику вагу, його застосовують на початкових рівнях зведення споруд і ремонту.

Сфери застосування

Купити бетон М100 за демократичною ціною – вдале вкладення коштів. Особливо, якщо необхідно виконати попередні процедури перед формуванням фундаменту, оскільки бетон марки М100 є своєрідним прошарком. Завдяки якісним характеристикам, матеріал виробляє захист для цементної суміші, рятуючи початковий пласт арматури від впливу зовнішніх факторів.

Крім того, бетон М100 використовують під час будівництва доріг. Матеріал цієї марки заливається тонким шаром на піщану площадку. Потім суміш застигає і на неї встановлюється арматура. Завдяки такій технології бетону виробляються бордюри, тротуари, огорожі та велосипедні треки. Також цей будматеріал застосовують для зведення зупинок і стоянок. І нарешті, бетон М100 використовують для монтажних робіт в приміщенні.

Технічні характеристики

Матеріал застосовується для побутових потреб і будівництва. Бетон М100, ціна на який не така вже й велика, має власні специфічні характеристики:

 1. Щільність знаходиться в межах 2370-2400 кг/м3;
 2. Жорсткість визначається параметрами Ж2-Ж4;
 3. Холодостійкість обмежується F50-F100;
 4. Міцність не перевищує В7,5 (98 кг / см²);
 5. Рухливість – П2-П4;
 6. Водонепроникність в межах W2-W4.

Потрібно відзначити, що марка бетону М100, склад якої характеризується наведеними властивостями, може модифікуватися. Купити за прийнятною ціною можна суміш з більш високим рівнем водонепроникності, якщо її наповнювачем виявиться гранітний, а не вапняковий щебінь.

Склад і пропорції

Бетон М100, ГОСТ якого не змінюється, має якісні характеристики, які підходять під певні види робіт. Кожен компонент чітко вивірений і відповідає перевіреній рецептурі. Тому марка бетону М100, яка відповідає технічним умовам, підійде для виробництва і ремонту будь-якого об’єкта будівництва.

Не варто забувати, що, незалежно від пропорцій і ГОСТу, цей матеріал слід застосовувати лише за умов незначних навантажень.

Марка бетону М100 має великий попит в простих будівельних роботах, де є необов’язковим застосування спеціального обладнання.

Бетон М100, пропорції якого затверджені відповідним стандартом, повинен містити у своєму складі наступні компоненти:

 1. Портландцемент. Він слугує в’язкою основою для інших елементів;
 2. Пісок. Бетон марки М100 може містити різні види подібного продукту:
 • кар’єрний;
 • річковий;
 • гравійно-піщана суміш.
 1. Щебінь. Застосовується кілька видів цієї складової: середня фракція гравію або граніту, а також заповнювач на основі вапняку;
 2. Вода. Щоб забезпечити потрібний склад для розчину, на стадії перемішування в нього поступово додають цей компонент.

Заливка

Щоб підготувати ґрунтову поверхню під бетонний шар з використанням бетону марки М100 і зробити відповідні дії по заливці, слід виконати такі дії:

 1. Вирівняти дно котловану або майданчика. Найчастіше ця процедура проводиться виключно в горизонтальній площині. Однак через специфіку рельєфу або для належного стоку води, бетонування майданчиків на відкритому повітрі проводиться під нахилом.
 2. Поверхня засипається щебенем або піском. Висота нашарування варіюється в межах 15-20 см.
 3. Майданчик утрамбовується. Якщо використовувався пісок – для його щільної усадки рекомендується застосувати велику кількість води.
 4. Куби бетону марки М100 однорідними нашаруваннями не більше ніж 10 см укладаються на відповідний майданчик. Процес віброукладання або штикування у цьому випадку не застосовується.

Бетон М100 з доставкою по Київській області

Бетон М100, ціна на який досить демократична, можна купити з доставкою на нашому ресурсі. Для цього вам необхідно зробити відповідне замовлення, і потрібна марка товару буде доставлена ​​за адресою в будь-яку точку Київської області!

Співпраця з нами вигідна для кожного клієнта. Ми відправляємо будматеріал, який у точності відповідає вазі вашого замовлення. Доставка бетону марки М100 здійснюється спецтранспортом в будь-яких кількостях. Для нас важливий авторитет нашої компанії, тому всі операції з транспортування вантажу відбуваються оперативно і чітко в обумовлений термін.

Дізнатися вартість необхідної кількості бетону М100 з доставкою можна, зателефонувавши нам за номером: (067) 243-85-51.

Ukrainian