Бетон марки М150 ціна Київ

Усі ціни бетону марки М150

Марка бетонаНайменуванняЦіна, грнОд. Вим.
М150П1В12,5F502715м³
М150П2В12,5F502787м³
М150П3В12,5F502913м³
М150П4В12,5F503063м³

 

Сучасні будівельні роботи розподіляються на зведення приватних об’єктів і промислових будівель. У всіх випадках не обходиться без основного матеріалу – бетонних розчинів. Важливу роль в його складі грає цемент. Саме ця складова визначає марку і ціну майбутнього розчину. Одним з поширених продуктів вважається бетон М150, який використовується для різних робіт.

Сфери застосування

Купити М150 бетон можна для наступних цілей:

 • зведення житлових і виробничих будівель з невеликою кількістю поверхів;
 • будівництва малих конструкцій архітектурного типу;
 • заливки доріжок у сквері та у приватних дворах.

Крім того, марка бетону М150 вільно застосовується для проведення внутрішніх робіт: обробка приміщення, монтаж стяжок і заливних полів. Також цей розчин використовується в формуванні транспортної інфраструктури: виробництва основ під камінь, створення тротуарів і заливки велосипедних треків.

Бетон марки М150 є досить популярним у сфері індивідуального будівництва. Цьому сприяє унікальна технологія бетону і пропорції елементів, які входять до його складу. Хорошим прикладом слугує факт, що під час його виробництва використовується щебінь дрібної фракції. Відповідно, для його виготовлення не потрібно застосовувати спеціальні пристосування та глибинні вібратори.

Технічні характеристики

Склад бетону М150 заведено відносити до легких розчинів. Його оригінальність підтверджується технічними характеристиками і відповідним стандартом.

Ця суміш має:

 • міцність середнього рівня;
 • клас морозостійкості – f50;
 • ступінь водонепроникності – w2;
 • рухливість характеризується параметрами п1-п4;
 • щільність досягає показника 2200 кг/м3.

Однією з причин, чому будівельники прагнуть купити бетон М150, є його проміжне місце між марками бетону М100 і М200. Крім того, цей матеріал характеризується привабливою вартістю.

Склад і пропорції

Склад бетону М150 вміщує у собі такі елементи: цемент, спеціальні добавки, пісок, заповнювач і воду. Під час змішування цих складових й з’являється розчин:

 1. Цемент. Його частка в суміші становить десяту частину. Зазвичай залучають марку (I-II 32,5). Вищі сорти використовувати під час створення цього розчину не раціонально. Також рекомендується використовувати цю складову з перевіреним терміном придатності.
 2. Хімічні домішки. Цей елемент додає марці бетону М150 підвищену міцність, збільшує параметр вологонепроникності та морозостійкості.
 3. Пісок. Займає найбільшу частину складу цієї суміші. Розмір частинок цього компонента повинен бути 1,5-2 мм. Перед додаванням його промивають від забруднень.
 4. Заповнювач. У якості цієї складової застосовують вапняк або гравій. Його розміри варіюються в межах 5-20 мм. Як і з попереднім елементом, ця складова повинна пройти очищення від забруднень.
 5. Вода перед замішуванням теж повинна бути чистою і без домішок.

Марка бетону М150 має чіткі пропорції. Для отримання хорошого розчину потрібно правильно їх дотримуватись. Обумовлено застосування наступного співвідношення цементу, піску та щебеню:

 1. Використавши цемент марки М500, слід задати параметри: 1: 4,5: 6,6;
 2. Для замісу з сортом М400 характерні наступні цифри: 1: 3,5: 5,7.

Для прикладу розглянемо заміс на 3 куби готового розчину:

 • цемент – від 690 до 780 кг;
 • пісок – 2250-2550 кг;
 • щебінь – від 3300 до 3570 кг;
 • вода – 450 – 540 л;
 • хімічні добавки варіюються в межах від 7,5 до 13,5 кг. Ці параметри різняться за цільовим призначенням і характером робіт.

Якщо купити наведені матеріали для складу марки бетону М150 – виходить, що на 3м3 знадобиться розчин масою 7,2 тонни.

Заливка

Ціна на бетон М150 досить приваблива, тому його використовують для заливки монолітних основ і фундаментів житлових і промислових будівель. Для такого типу робіт до складу додають діабаз і граніт. Цей підхід допомагає домогтися міцності зведених конструкцій.

Слід взяти до уваги, що купити бетон марки М150 потрібно також для заливки каркасів з арматури. Такі конструкції надалі стають основою для підлог і тротуарних доріжок.

Бетон М150 з доставкою по Київській області

Наша компанія пропонує придбати бетон М150 та аналогічні суміші за прийнятними цінами з доставкою в будь-який населений пункт Київської області. Вартість транспортування залежить від характеристик замовлення. Поспілкувавшись з нашим менеджером, можна уточнити умови поставки вантажу:

 • дату і час доставки;
 • вид транспорту;
 • інтервал між виїздами.

Такі деталі допоможуть повністю скоординувати вантажоперевезення обраного розчину. Купуйте бетон марки М150 за найкращою ціною прямо зараз!

Ukrainian