Бетон марки М200 ціна за 1 куб Київ

Всі ціни на бетон марки М200

Марка бетонуНазваЦіна, грнОд. Вим.
М200П1В15F502760м³
М200П2В15F502841м³
М200П3В15F502964м³
М200П4В15F503126м³

 

Бетон М200 дуже популярна марка будівельного матеріалу. Вона широко використовується у різних роботах. Головними якостями є стійкість до утворення тріщин, надійність та універсальність. Склад бетону М200 відмінно покриває арматуру. Це допомагає вберегти її від згубного впливу корозії.

Коли ви читаєте позначення бетону м200 в15, це означає, що даній марці відповідає клас міцності в15. Ця міцність недостатня для того, щоб матеріал витримував дію згинального моменту. Тому, якщо передбачається навантаження на вигин, необхідно використовувати бетон більш високих марок.
Бетон м200 – важкий бетон. Це означає, що його можна використовувати для заливання фундаментів, доріжок, каркасних конструкцій.

Сфера застосування

Бетон м200, ціна на який досить приваблива, завдяки своїм вражаючим характеристикам, підходить для будівництва різних об’єктів, таких як виробничі будівлі або житлові будинки. Наведемо найактуальніші випадки, коли застосовують цю технологію бетону:

 • реставраційні роботи;
 • будівництво доріг;
 • задіяння матеріалу захисту різних конструкцій з арматури від негативних зовнішніх чинників;
 • застосування марки бетону м200 для створення всіляких залізобетонних виробів: плит перекриттів та блоків;
 • використання матеріалу для бетонування конструкцій із невеликими навантаженнями.
 • виливок тротуарів та бордюрів;
 • заливка різних опорних елементів: сходів, фундаментів та стяжок.

Для забезпечення надійності робіт з бетоном м200 в15, рекомендується використовувати додаткові матеріали, що забезпечують надійну гідроізоляцію. Бетон М200, застосування оптимально при середніх навантаженнях, в межах 200 кг/м2.

Технічні характеристики

Представлена ​​марка бетону характеризується складом із низькою щільністю. Внаслідок чого будматеріал відносять до розряду легких сумішей. Незважаючи на це його прагнуть купити забудовники для різних видів робіт. Залежно від наповнювача, параметри ваги та щільності разюче відрізняються. Варіюються ці показники в межах 500-1800 кг/м3.

Рухливість бетону цієї марки може супроводжуватися індексом П2-П4. Водонепроникність досягає коефіцієнта W4. Морозостійкість у свою чергу дорівнює показнику F100.

Пропорції бетону м200 при його створенні повинні максимально дотримуватися. Кожна складова визначається ДСТУ. Щоб отримати якісний бетон обумовленої марки, потрібно у певних частках змішати цемент, пісок та гравій. Останній елемент виступає як наповнювач. Саме він підвищує довговічність та міцність даного розчину. Для збільшення міцності у пропорціях марки бетону м200 класу допускається наявність хімічних добавок.

Склад та пропорції

Кожен виробник бетону м200 випускає суміш з легкими відхиленнями від початкової рецептури. Це пояснюється тим, що, створюючи розчин використовуються матеріали, що відрізняються за якістю та видом. Однак основні компоненти ГОСТу бетону м200 залишаються незмінними:

 • цемент класу від 400 до 500;
 • пісок без домішок;
 • щебінь гранітного, гравійного або вапняного типу, що відрізняється за фракціями: 10-20, 5-10, 2-5;
 • хімічні домішки;
 • чиста вода.

Купити бетон м200 можна у нашому магазині за найдемократичнішою вартістю. Наявний у нас будматеріал, виготовлений згідно з ГОСТом. Витрата комплектуючих для виробництва бетону м200 із розрахунку кілограмів на один куб становить:

 • цемент – 265
 • гравій – 1050
 • хімічні добавки – 4,8
 • пісок – 860.

Наведена марка 200 бетону має умовну позначку В15 П3 F50 W2.

Заливка

Виробничий процес із заливання розчину вимагає виконання наступних правил:

 1. Ємність із сумішшю потрібно ставити з тим місцем, де заливатиметься бетон.
 2. Щоб уникнути розшаровування розчину, необхідно заливати з висоти, що не перевищує 1 метр.
 3. Для точності обумовленої роботи рекомендується використовувати жолоб.
 4. Виробництво бетонного розчину має відбуватися за сприятливих погодних умов. Температура повітря – від 5 градусів.
 5. Найкраще заливати бетон М200 за один раз. При необхідності перерви, простежте, щоб вона становила не більше 3 годин.
 6. Простукайте місця, де встановлена ​​арматура.
 7. У разі дощу слід накрити ділянку з бетоном поліетиленовою плівкою.
 8. У спекотні дні, оббризкуйте залиту ділянку водою.

Дотримуючись цих правил, у вас вдасться залити бетон марки м200 без особливих труднощів. Така поверхня залишиться у хорошому стані без появи надалі різних деформацій. Її щільність збережеться протягом довгого терміну.

Бетон М200 з доставкою по Київській області.

Ціна бетону м200 у нашому магазині вас приємно здивує. Саме тут можна купити даний вид розчину та аналогічні суміші з доставкою по Київській області у будь-який населений пункт. Перед відправкою замовлення, з вами зателефонує менеджер і уточнить деталі поставки обраного товару: час і дата відправлення, періодичність поставок, вид транспорту, адресу та загальну вартість замовлення. Віддаючи переваги на користь нашої продукції, ви отримуєте якісний бетон.

Ukrainian