Бетон марки М400 ціна Київ

Обирайте марку бетону та купуйте бетон по приємній ціні.

Марка бетонуНайменуванняЦіна, грнОд. Вим.
М400П1В30F200W63162м³
М400П2В30F200W63318м³
М400П3В30F200W63591м³
М400П4В30F200W63678м³

 

Бетон М400 – матеріал з унікальними якостями, що належить до важкої групи бетонів. Споруди, виконані з урахуванням всіх пропорцій та з дотриманням технології бетону, мають поліпшену зносостійкість, вражаючу міцність, зберігають непорушність та конструкцію протягом довгого терміну експлуатації. Бетон марки М400 став дуже популярним, має особливий попит у різноплановому будівництві. Це пов’язано з посиленням державного контролю та впровадженням нових технічних норм, згідно яких повинні зводитися виробничі та житлові споруди.

Сфери застосування

Купити бетон М400 за хорошою ціною прагнуть забудовники для зведення великих об’єктів, які піддаються істотному впливу різних механічних навантажень, внаслідок чого конструкції відчувають значну напругу.

Це стосується наступних об’єктів:

  1. Монолітні висотні будівлі. Їх конструкції містять ЗБВ, виконані з бетону М400, склад якого містить гранітний заповнювач.
  2. Естакади для автомобільного транспорту, шляхопровідні лінії, мости із залізничним полотном, віадуки та ін.
  3. Споруди гідротехнічного типу.
  4. Перемички, балки, колони, альтернативні несучі конструкції.
  5. Банківські сховища.

Для будівництва об’єктів, що відповідають технічним умовам і ДСТУ, застосовуються чіткі пропорції бетону М400.

Технічні характеристики

Виробництво марки бетону М400 відбувається згідно з чинними нормативними вимогами, закріпленими у ДСТУ Б В.2.7-43-96. Цей документ містить докладний опис технічних характеристик для складу бетону М400 і його аналогів.

Міцність на стиск відповідає класу В30 та має показник 390 кгс/кв. см. Щільність досягає показника в 2400 кг/куб. см. Морозостійкість може варіюватися в межах F200-F300. Тут мається на увазі, що бетон марки М400 здатен пережити від 200 до 300 періодів замерзання і відтавання. Рухливість позначається індексом П4, який позначає, що цей склад має вражаючу легкоукладальність. Такий параметр дозволяє робити заливку будь-яких об’єктів з жорстким армуванням без застосування допоміжного ущільнення. У свою чергу щільність бетону М400 дорівнює 2400 кг/куб. см.

Склад і пропорції

Не зважаючи на те, що готовий бетон М400 можна купити за лояльною ціною, кожен забудовник може спробувати зробити розчин власними силами. Для цього знадобляться наступні компоненти: цемент, пісок, фракційний щебінь грубого помелу, вода. Необхідно також відзначити, що майбутній розчин бетону М400 та його пропорції повинні відповідати ДСТУ.

Суміш створюється з розрахунку елементів на 1м3. Розмір крупнозернистого заповнювача дорівнює 40 мм, щільність цементу – 3,1 г/куб. см, щільність піску досягає 2,63 г/куб. см, вода – близько 0,57.

Як результат на 1м3 припадає така кількість компонентів:

  • цемент – 324 кг;
  • щебінь – 1091 кг;
  • пісок – 762 кг;
  • вода – 184 л.

Слід розуміти, що ідеальних пропорцій бетону М400 для фундаменту або інших конструкцій не існує. Причина криється в різній якості складових, які використовуються. Тому наведені ваги є приблизними для створення марки бетону М400. Внаслідок чого найкращим варіантом для забудовника є купівля надійного розчину з відповідною щільністю і за хорошою ціною у виробника.

Заливка

Облаштування відмосток і заливка всіляких фундаментів належить до поширених завдань в індивідуальному будівництві. Найчастіше господарі прагнуть провести такі роботи самостійно. Для бездоганного виконання поставлених завдань потрібна опалубка з арматурним каркасом. Також розчин бетону М400 повинен заливатися за один раз, або з мінімальними перервами. Після цього розчин ущільнюється глибинним вібратором, а далі закривається щільним шаром поліетиленової плівки.

Бетон М400 з доставкою по Київській області

Наша компанія пропонує всім охочим купити бетон М400, характеристики якого повністю відповідають ДСТУ. Ми пропонуємо доставку будматеріалів в будь-який населений пункт Київської області.

Вартість транспортування залежить від наступних факторів: відстань, вага, габарити, стан продукту та використовуваний автомобіль.

Доставка марки бетону М400 виконується спеціальним транспортом – міксером або самоскидом.

Після створення замовлення на нашому ресурсі, з клієнтом зв’язується менеджер для уточнення таких деталей: марки і кількості придбаного будматеріалу, назви населеного пункту, точної адреси, ціни бетону з доставкою. Для надійного транспортування вантажу найчастіше використовується автобетонозмішувач, який протягом усього шляху підтримує нормальний стан обраного розчину.

Ukrainian