Доставка бетону по Києву та Київській області

Перевезення бетонних сумішей і розчину здійснюється на спеціальних автомашинах, так званих автобетонозмішувачах. У народі їх частіше називають бетонозмішувач, бетономішалка, міксер. Під час доставки товарного бетону важливо зберегти його однорідність та рухливість. Під час перевезення і розвантаження бетону (особливо при скиданні його без лотків з висоти більше 2-3 метрів), щебінь може осісти вниз, а цементно-піщаний розчин – піднятися наверх. Подібна неприємність називається розшаруванням бетонної суміші. Таким чином бетонна суміш втрачає свою однорідність. А це загрожує, перш за все, нерівномірною міцністю всієї бетонної конструкції у майбутньому. Доставку бетону від бетонного заводу до об’єкту бетонування найкраще здійснювати бетонозмішувачами (бетономішалками, міксерами). Постійне перемішування бетонної суміші під час перевезення і розвантаження – гарантія того, що суміш не розшарується та не втратить своєї однорідності.

Доставка бетону у Києві та Київській області здійснюється власним автотранспортом. У нашому розпорядженні – автобетонозмішувачі місткістю від 6 до 10 кубів. Можливо, у Вашій ситуації доцільно використовувати бетононасос. Замовивши розчин або бетон з доставкою, постарайтеся надати максимум інформації про наявність зручних під’їзних шляхів, про можливі проблеми під час здійснення доставки: тимчасові, пропускні та інші обмеження.

Якщо у Вас є сумніви щодо можливості проїзду бетонозмішувача у ворота, арки, вузькі проїзди – краще узгодьте мінімальні проїзні габарити з менеджером, який оформлює вашу заявку на бетонні суміші. Приклад: бетонозмішувач (міксер, бетономішалка), навантажений бетоном, проїжджає в ворота певної висоти, а коли розвантажиться – порожня машина піднімається на кілька сантиметрів і вже не може виїхати! Подібних прикладів, коли вивантаження бетонної суміші на об’єкті закінчувалось такими казусами, траплялося чимало. Під час замовлення бетону з доставкою краще заздалегідь узгодити габарити, і ми здійснимо доставку на міксерах з більш скромними розмірами. На щастя, у нас є з чого вибирати. Під час замовлення доставки бетону або розчину в кількості менше ніж 5 кубів, перевезення розраховується, як за повне завантаження. Приклад: Ви купуєте у нас 3 куби бетонної суміші м-300 по 500 грн. Наша ціна за куб бетону з доставкою вказана з урахуванням перевезення по Києву. Однак, ціни розраховані й актуальні лише при повному завантаженні бетонозмішувача 6 метрів кубічних (бетономішалки, міксера). У Вашій ситуації, 3 куби бетону з доставкою Вам порахують так: 3 х 500 + “перевезення” на 20 км-103 × 6 = 618. Разом 1500 + 618 = 2118грн. (706 грн./м.куб.). Для прикладу, під час замовлення 6 м.куб. ціна одного куба з доставкою на ту саму відстань буде дорівнювати 603 грн.

тел. (067) 243-85-51

Ukrainian