Бетон марки М350 ціна Київ

Всі ціни на бетон марки М350

Марка бетонаНазваЦіна, грнОд. Вим.
М350П1В25F200W63018м³
М350П2В25F200W63150м³
М350П3В25F200W63303м³
М350П4В25F200W63513м³

 

Бетон м350 – передовий будматеріал, що має вражаючі характеристики. Ця марка знайшла своє застосування для великого діапазону робіт. Маючи хорошу міцність м350 бетон широко застосовується в масштабному будівництві великих об’єктів, що володіють підвищеним ступенем навантаження.

Сфери застосування

Бетон марки М350 відноситься до класу важких бетонів. Його застосовують для зведення монолітних споруд, моноблочних та стрічкових фундаментних основ, майданчиків та інших конструкцій промислового та приватного призначення. Технологія бетону м350 використовується в наступних випадках:

 • будівництво злітних смуг, автострад, застосування бетонних подушок;
 • створення залізобетонних конструкцій;
 • виробництво плит перекриттів;
 • виготовлення сходових маршів та під’їздів для автотранспорту;
 • зведення опорних конструкцій та трубопровідних систем;
 • будівництво льохів, вимощення, пішохідних доріжок, та майданчиків;
 • заливання фундаментних основ.

Бетон м350, ціна та знак якості присвоюються лише після проведення лабораторних випробувань. Замовляти необхідну марку надійного будматеріалу бажано тільки у перевірених постачальників. Убезпечити себе від підробки, та купити бетон м350 з характеристиками, що відповідають ГОСТ, допоможе підтвердження якості відповідним сертифікатом.

Технчні характеристики

Марка бетону м350 має ряд важливих якостей, що визначають унікальність даного матеріалу.

 • Густина. Наведений показник для цього складу визначається 2300 кілограмів на 1 куб.
 • Морозостійкість може мати різний індекс: F200. Він залежить від використовуваного заповнювача. Для ідеальних пропорцій застосовують різні типи щебеню: вапняковий, гравійний, і гранітний.
 • Водонепроникність. Цей параметр формується залежно від спеціальних додатків. Оптимальним показником є ​​W6.
 • Рухливість коливається не більше п2–п4.
 • Застигання розчину при температурі +30оС відбувається протягом 3 годин.

Відповідно до ГОСТу, вартість бетону м350 безпосередньо залежить від наведених технічних норм.

Склад та пропорції

Облік пропорцій бетону м250 і правильний склад гарантують створення ідеального розчину з високими якісними показниками. Щоб створити подібну суміш, знадобиться:

 1. Цемент. До складу бетону м350, найкращим класом послужить будматеріал марки м400 та м500.
 2. Пісок. Ця складова повинна мати модуль крупності 2-2,5.
 3. Об’ємний заповнювач. Для його ролі оптимальним варіантом виступає вапняковий, гранітний та гравійний щебінь.
 4. Хімічні домішки. Найчастіше – це антисептичні та ущільнюючі речовини.
 5. Очищена вода.

Бетон м350, пропорції якого зумовлюють отримання якісного замісу: цемент/пісок/щебінь = 1; 2,1; 3,9.

Заливка

Сьогодні бетон марки м350 досить поширений, тому цей розчин використовують для заливання фундаментів одноповерхових будинків, гаражів, сараїв та лазень. Завдяки його стійкості до різних зовнішніх факторів він повністю ігнорує ерозійні процеси, тому таку суміш також застосовують для заливання автотранспортних доріжок.

Бетон М350 з доставкою по Київській області

Придбати якісний бетон марки М350 за хорошою ціною, можливо у нашому магазині. Для нас важливо підтримувати повагу наших клієнтів. Для транспортування вантажу ми підбираємо спец. транспорт з урахуванням кожного замовлення, щоб під час доставки розчин не почав схоплюватися або розшаровуватися.

Після оформлення замовлення на бетон 350, з клієнтом телефонує наш менеджер і з’ясовує всі деталі поставки вантажу, зокрема місцезнаходження будівельного майданчика. Завдяки чому наші фахівці побудують найбільш вдалий маршрут, розрахують час доставки, і підберуть практичний автомобіль. Кожен склад бетону має термін доставки. Крім того, для повноцінного транспортування вантажу враховуються погодні умови та температура повітря.

Постачання бетону марки м350 по київській області здійснюється самоскидами або автобетонозмішувачами. Останній варіант застосовується для транспортування та розвантаження товарного бетону. У свою чергу, самоскиди задіяні для перевезення тонкого бетону. Застосовуючи автобетонозмішувач досягається максимальна безпека вантажу, оскільки під час перевезення бетонний розчин змішується спеціальними лопатями на всьому етапі перевезення, що не допускає його застигання або розшаровування.

У нас можна купити бетон необхідної марки і в будь-якій кількості. Вартість залежатиме від класу замовленого розчину, тривалості перевезення та внесення додаткових хімічних елементів пластифікуючого або протиморозного типу.

Ukrainian