Бетон марки М250 ціна Київ

Усі ціни на бетон марки М250

Марка бетонуНайменуванняЦіна, грнОд. Вим.
М250П1В20F200W62913м³
М250П2В20F200W62979м³
М250П3В20F200W63123м³
М250П4В20F200W63303м³

 

Бетон М250 – передовий будматеріал, що володіє винятковими характеристиками. Ця марка знайшла своє застосування у величезному спектрі робіт. Володіючи хорошою міцністю, М250 бетон широко застосовується в масштабному будівництві великих об’єктів, що володіють підвищеним ступенем навантаження.

Сфери застосування

Бетон марки М250 належить до класу важких бетонів. Його застосовують для зведення монолітних споруд, моноблочних і стрічкових фундаментних підстав, майданчиків та інших конструкцій промислового та приватного призначення. Технологія бетону М250 використовується в наступних випадках:

 • будівництво злітних смуг, автострад, застосування бетонних подушок;
 • створення залізобетонних конструкцій;
 • виробництво плит перекриттів;
 • виготовлення сходових маршів і під’їздів для автотранспорту;
 • зведення опорних конструкцій і трубопровідних систем;
 • спорудження льохів, відмосток, пішохідних доріжок та майданчиків;
 • заливка фундаментних основ.

Ціну та знак якості бетону М250 присвоюють тільки після проведення лабораторних випробувань. Замовляти необхідну марку надійного будматеріалу бажано тільки у перевірених постачальників. Захистити себе від підробки та купити бетон М250 з характеристиками, які відповідають ГОСТу, допоможе підтвердження якості відповідним сертифікатом.

Технічні характеристики

Марка бетону М250 має перелік важливих якостей, що визначають унікальність цього матеріалу:

 1. Щільність. Наведений показник для цього складу визначається 2300 кілограмів на 1 куб.
 2. Морозостійкість може мати різний індекс: F100, F150, F200. Вона залежить від використаного заповнювача. Для ідеальних пропорцій застосовують різні типи щебеню: вапняковий, гравійний і гранітний.
 3. Водонепроникність. Цей параметр формується в залежності від використаних спеціальних добавок. Оптимальним показником є ​​W6.
 4. Рухливість коливається в межах п2-п4.
 5. Застигання розчину при температурі +30оС відбувається протягом 3 годин.

Відповідно до ГОСТу, вартість бетону М250 безпосередньо залежить від наведених технічних норм.

Склад і пропорції

Облік пропорцій бетону М250 та правильний склад гарантують створення ідеального розчину з високими, якісними показниками. Щоб створити подібну суміш, знадобиться:

 1. Цемент. Для бетону М250 найкращим вибором буде будматеріал марки М400 і М500.
 2. Пісок. Ця складова повинна мати модуль величини 2-2,5.
 3. Об’ємний заповнювач. Для цієї ролі оптимальним варіантом виступає вапняковий, гранітний і гравійний щебінь.
 4. Хімічні домішки. Найчастіше – це антисептичні та ущільнюючі речовини.
 5. Очищена вода.

Бетон М250, пропорції якого обумовлюють отримання якісного замісу: цемент/пісок/щебінь = 1; 2,1; 3,9.

Заливка

Сьогодні бетон марки М250 досить поширений, а тому цей розчин використовують для заливки фундаментів одноповерхових будинків, гаражів, сараїв та лазень. Завдяки його стійкості до різних зовнішніх факторів, він повністю ігнорує ерозійні процеси, тому таку суміш також застосовують для заливки автотранспортних доріжок.

Бетон М250 з доставкою по Київській області

Купити якісний бетон марки М250 за хорошою ціною можна в нашому магазині. Для нас важливо підтримувати повагу наших клієнтів. Для транспортування вантажу ми підбираємо спец. транспорт з урахуванням кожного замовлення, щоб під час доставки розчин не почав схоплюватися або розшаровуватися.

Після оформлення замовлення на бетон 250, з клієнтом зв’яжеться наш менеджер і з’ясує всі деталі доставки вантажу, зокрема місцезнаходження будівельного майданчика. Завдяки цьому наші фахівці побудують найбільш вдалий маршрут, розрахують час доставки та підберуть практичний автомобіль. Кожен склад бетону має свої терміни доставки. Крім того, для повноцінного транспортування вантажу, враховуються погодні умови та температура повітря.

Доставка бетону марки М250 по Київській області здійснюється самоскидами або автобетонозмішувачами. Останній варіант застосовується для транспортування і розвантаження товарного бетону. У свою чергу, самоскиди залучаються для перевезення пісного бетону. Завдяки автобетонозмішувачу досягається максимальне збереження вантажу, оскільки під час перевезення бетонний розчин змішується спеціальними лопатями на всьому етапі перевезення, що не допускає його застигання або розшарування.

У нас можна купити бетон необхідної марки і в будь-якій кількості. Вартість буде залежати від класу замовленого розчину, тривалості перевезення та внесення додаткових хімічних елементів пластифікуючого або протиморозного типу.

Ukrainian