Бетон: ціна за кубометр

Якщо Вам потрібно придбати бетон, ціни залежать від його класу та консистенції, тому розчин потрібно замовляти у перевіреній надійній компанії. Це заощадить вам енергію, час, а головне — гроші. Більше того, якість матеріалу, що поставляється, відрізняється від того, яке ви зробили б самі: доставлена ​​суміш набагато однорідніша і відповідає стандарту NF EN 206-1.

Перед тим як купити бетон 1 куб або більше, потрібно визначити, скільки розчину вам знадобиться, оскільки найменша кількість, яку можна замовити, становить 0,5 кубометра.

Бетон для фундаменту

Цей матеріал є універсальним, а основні характеристики дозволяють використовувати його при зведенні різних конструкцій, які планується використовувати при стандартних навантаженнях.

Суміш переважно ділиться за міцністю на стиск. Цей поділ називається класами. Чим вищий клас, якість та ціни бетон, тим міцнішим буде закладений фундамент. При виборі класу суміші для заливання фундаменту можна керуватися такими рекомендаціями:

 1. При будівництві будинків легкої конструкції (каркасна або щитова) – М200-М250 (C12/15S1, C12/15S2, C12/15S3, C16/20S1, C16/20S2, C16/20S3).
 2. Суміші М250 підходять при спорудженні дерев’яних будівель, для потужніших будівель бажано вибирати М300 (C20/25S1, C20/25S2, C20/25S3).
 3. Житлові будинки із газосилікатних блоків повинні зводитися на основі М300 або М350 (C25/30S1, C25/30S2, C25/30S3).
 4. Цегляні або кам’яні котеджі тривалий час прослужать на базі М400 (C30/37S2, C30/37S3).

При виконанні цих умов бетонна або залізобетонна конструкція довго експлуатуватиметься, вона не піддасться механічним змінам. Найбільшою перевагою цього матеріалу є можливість витримувати високий тиск, при цьому вартість бетону для фундаменту нижча, ніж у альтернативних матеріалів. Це робить її ідеальним для виготовлення основи будівель.

Ціна куб бетон

Коли процес заливання великих конструкцій відбувається безперервно, рекомендується замовляти та використовувати товарний бетон. Фіксованої ціни немає. Остаточна бетон ціна за кубометр коливається і залежить від різних факторів:

 1. Бетонний фундамент або класична бетонна плита мають різну структуру, що впливає на їхню ціну.
 2. Торгова марка. Визначається відповідно до технічних вимог.
 3. Заповнювач. Кубометр будівельного розчину коштує дешевше за гранітобетон.
 4. Добавки. Пластифікатор – дозволяє надати матеріалу більшу зручність, водовідштовхувач – рекомендується використовувати, якщо на бетонну плиту часто потрапляє великий об’єм води, антифриз – для уникнення змін механічних властивостей.
 5. Розчин, армований фіброю, буде дорожчим. Металеві волокна, що містяться в ньому, не вимагають установки зварної сітки.
 6. Відстань робочого місця — доставка у межах чи загород.
 7. Необхідне додаткове обладнання (бетонозмішувач, жолоб, візок, насос).
 8. Об’єм замовлення. За замовлення великих обсягів пропонуються вигідні умови.

Замовляючи бетон у нас, ви обираєте якісний матеріал. Навіть якщо вам потрібно купити бетон 1 куб., ми привеземо вам найкращий в Україні розчин. Готова суміш забезпечує чудову якість, а різницю між партіями мінімальні. Доставка автобетонозмішувачем більш економічна, ніж оренда бетономішалки та самостійне виготовлення з її допомогою. Також наші поставки забезпечать більш легкі, швидкі будівельні роботи. Купити бетон Київ для фундаменту в нашій компанії – це придбати якісний продукт, який підвищує цінність ваших проектів.

Ukrainian