Чим обробити грибок на бетоні

Чим обробити грибок на бетоні

Бетонна поверхня з часом може псуватися. Вона починає тріскати, стає нерівною. У тріщинах збирається волога, що призводить до утворення грибка. Мало того, що такі плями виглядають некрасиво, пліснява ще й небезпечна для здоров’я: вона викликає алергію, інфекції очей, астму, респіраторні захворювання. Тому при перших ознаках появи грибка на бетоні, його потрібно терміново позбутися.

Ознаки грибка

Цвіль (цвілеві гриби) – це організми, які люблять вологу. Погана ізоляція, недостатня вентиляція та неопалювані приміщення – ідеальні місця для їх проживання та розмноження. Першими ознаками грибка будуть затхлий запах та чорно-зелені плями. Вони небезпечні тим, що швидко розмножуються. Розмноження патогенних мікроорганізмів може спричинити значне пошкодження будівельної конструкції.

Бетон – будівельний матеріал, що складається із мінеральних компонентів. Тому він не є підходящою основою для цвілі. Не містить будь-яких органічних поживних речовин і фактично не забезпечує жодної основи для зростання мікроорганізмів. Проте бетон має пористу структуру. Якщо заливка перенасичена вологою, яка довго не висихає, це може бути джерелом появи плісняви.

Видалення цвілі з бетону

Перший крок у видаленні грибка – його повне виявлення. Для повноцінного ефективного збирання вам знадобляться засоби захисту: комбінезон, окуляри, респіратор, гумові чоботи, рукавички. Цвіль небезпечна спорами, які переносяться повітрям. При вдиханні та потраплянні на шкіру вони викликають серйозні хвороби.
Для того, щоб вивести грибок, дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

  1. Забезпечте речі, меблі та предмети особистого вжитку. Заберіть їх з території ураження або герметично оберніть плівкою.
  2. Видаліть джерело росту цвілі, створіть невідповідне середовище: сонячне світло або тепло. Після загибелі колонії легше очистити уражені ділянки.
  3. Обробіть поверхню засобом видалення цвілі. Обприскування вб’є мікроорганізми і запобігатиме їх повторному розвитку.
  4. Нанесіть на очищену поверхню антицвільну фарбу або антисептичне покриття.

Замовляйте бетон тільки в перевіреній компанії «Технологія бетону», і Ви ніколи не зіткнетеся з проблемою виникнення грибка. У нас ви знайдете якісний будівельний матеріал для кожного проекту за найвигіднішою ціною.

Ukrainian