Для будівництва будинків, пергол та настилів з фундаментом потрібні знання про те, як правильно та надійно кріпити дерев’яні бруси до бетону. Це потрібно, щоб вони залишалися вертикальними, а конструкція не втратила жорсткість. Процес простий, потрібно лише знати основні правила та дотримуватися інструкцій.
З практичних міркувань може виникнути спокуса встановити дерев’яний брус у бетон. Однак цього рішення слід уникати. Так як у дощові періоди між бетоном і стовпом просочуватиметься вода і деревина почне гнити. Тому доцільно вдаватися до інших методів.
Анкерні болти складаються з кільцевого стрижня з різьбленням, гайками, з’єднувачами та пластинами. Вони виготовлені із цільної сталі. Це – ефективний спосіб передачі навантаження та підтримки мінімального діаметра свердління. Анкер забивають у просвердлений отвір, він щільно притискається до стін свого корпусу. Потім затягують гайку, у результаті втулки розходяться убік і з допомогою розпору болт міцно фіксується. Анкери дуже міцні і можуть бути прикріплені до армованого та не армованого бетону з тріщинами та без.
Анкерне кріплення – найнадійніший спосіб з’єднання дерев’яних елементів з бетоном. Правильний підбір анкерів та грамотне складання дозволять створити міцну, безпечну, довговічну конструкцію.
Це фіксована основа стійки із подвійними пластинами. Верхня частина буде прикріплена до основи стовпа за допомогою болтів. Тим часом нижня плита буде закріплена на бетонній підлозі за допомогою різьбових стрижнів (саморізів або дюбелів).
На будівельному ринку існують різні типи анкерів: механічні (стрічкові, металеві, сталеві, гвинтові, гільзові) та хімічні (епоксидні, з поліестеру, гібридні). Різниця між цими двома типами полягає у способі їх кріплення та методах механічного з’єднання. При виборі треба враховувати:
У будь-якому будівництві, найважливіше – основа. Компанія «Технологія бетону» пропонує лише якісний бетон з доставкою. Розчин нашого виробництва відповідає найвищим вимогам та підходить для будь-якого проекту.