Чим замазати шви у бетоні?

Чим замазати шви у бетоні?

Робота з таким матеріалом, як бетон, має на увазі цілу низку заходів. Ці операції не обмежуються лише приготуванням розчину та його заливкою. Не менш важливо дотримуватись алгоритму дій під час оздоблювальних процедур. Фахівці знають про необхідність шліфування та про те, як грамотно закладати шви.

Чим обробити шви у бетоні?

Існує багато способів герметизації деформаційних швів. Найчастіше застосовують такі матеріали:

  1. Ущільнювальний джгут із спіненого поліестеру, який укладають у щілини. Він практичний та стійкий до перепадів температур.
  2. Герметизуючі мастики, які після висихання стають еластичними та надійно захищають шви від води та пилу.
  3. Гідрошпонки (на основі гуми, поліетилену або ПВХ). Профільовані стрічки укладають усередину деформаційного шва при заливанні.
  4. Спеціальні профілі із гуми зі сталевими або алюмінієвими напрямними. Вони запобігають попаданню вологи та бруду всередину конструкції, зменшують вплив навантажень на неї.
  5. Суміш із рідким склом. Нею можна як замаскувати шов між перекриттями, так і замазати невеликі тріщини в стяжці. Тут потрібно дотримуватися пропорцій. У розчині 60% складає пісок, тоді як цементу та скла додають порівну – по 20%. Все ретельно перемішують із водою, щоб консистенція суміші була в’язкою та густою.

Який би варіант ви не вибрали, належного результату вдасться досягти лише за наявності якісного бетону. Саме такий будівельний матеріал із доставкою по Києву та Київській області пропонує компанія «Технологія бетону». У нас дійсно вигідні ціни та високі стандарти обслуговування.

Навіщо потрібне шліфування бетону?

Якість та міцність кінцевого шару бетонного покриття залежить від того, наскільки правильно буде виконано його вирівнювання. Шліфування забезпечує належні умови для подальшої обробки просоченнями, лаками та фарбою, тому що гарантує надійне зчеплення полімерного покриття з поверхнею конструкції.

На те, скільки коштує така процедура, впливає спосіб її виконання, хоча обладнання може бути практично ідентичним. Так, вологий тип вирівнювання найбільше підходить при шліфуванні підлоги з додаванням мармурової крихти. Сухий спосіб актуальніший для вирівнювання чистої бетонної поверхні без домішок. Сухе шліфування займе більше часу. Такий метод обробки пов’язаний із певними труднощами — виникає багато пилу, тому треба задіяти промислові пилососи. Відповідно робота коштуватиме дорожче.

Ukrainian