Ціна на бетон Київ

Більшість будівельних робіт, особливо у мегаполісі, не обходяться без використання бетону. Кожен покупець хоче знайти найвигіднішу у всіх відносинах пропозицію. Відповідність якості товару та його ціни – головний запит споживача. Сьогодні ціна на бетон у Києві варіюється і залежить від багатьох факторів.

Які бувають види та класи бетону?

Щоб впевнено орієнтуватися у вартості тієї чи іншої продукції, потрібно розбиратися в її особливостях і властивостях. Бетон буває кількох видів, ця класифікація формується за окремими ознаками. По сполучному матеріалу існують такі види:

  • цементний (найпопулярніший);
  • асфальтний (для дорожнього покриття);
  • гіпсовий;
  • силікатний;
  • глиняний.

Залежно від мети застосування вибираються параметри, що підходять під вигляд робіт. Важлива роль формуванні ціни суміші належить його класу і марці. Марка позначається буквою “М” із спеціальною цифрою, яка визначає цю характеристику. Клас же маркується знаком “В”, він позначає параметр міцності. Потрібно звертати увагу також на показники рухливості, морозостійкості, водонепроникності. Чим вони вищі — тим дорожчий продукт.

Впливає на остаточну ціну і те, в якому вигляді ви хочете придбати склад. Якщо потрібний рідкий продукт – доставка здійснюється міксером, сухий – будь-яким вантажним авто.

Де краще придбати бетон?

Щоб купити якісний продукт, вам потрібно зайти на сайт заводу “Технологія бетону”. Тут ви легко розберетеся у видах бетону та визначте варіант, який підходить під ваші вимоги. Наш товар відповідає всім вимогам якості, і ми його реалізуємо за найвигіднішою ціною. Наприклад, склад із показником рухливості П4, класу В7,5 марки М100 у нас коштує за один кубометр на 100-300 гривень нижче, ніж у інших виробників. Однією з наших основних переваг є централізована доставка сумішей по Києву та області на автобетонозмішувачах об’ємом від 6 до 12 кубів.

Два наші виробництва знаходяться у різних районах міста, що робить процес транспортування до об’єкту швидшим. Якщо ви хочете придбати суміш за ціною, нижчою від ринкової, не втративши при цьому в якісних характеристиках – тоді оформлюйте замовлення в “Технології бетону”.

Ukrainian