Де використовують бетон М100

Де використовують бетон М100

Бетон марки М100 використовують для різноманітних будівельних робіт. Це матеріал із добрими характеристиками. Тому його найчастіше замовляють у компанії Техбетон для зведення бетонних конструкцій. Також такий розчин легко приготувати самостійно для виконання будівельних робіт удома або на дачі.

Що таке марка бетону М100

Ця марка бетону має важливі для будівельників характеристики, серед яких хороша міцність, довговічність, вологостійкість, морозостійкість. Головні інгредієнти для виготовлення бетонної суміші – цемент, щебінь, пісок (кар’єрний чи річковий). Щебінь – наповнювач, буває гранітний чи гравійний. При виготовленні використовують чисту прісну воду. Різні добавки та присадки в розчині відсутні, оскільки сфера його застосування не така вже й велика. Іноді суміш роблять з додаванням битої цегли, а також шлаку, який утворюється після спалювання кам’яного вугілля. Кількість літрів води або цеберних цебер для приготування бетонної суміші розраховують, виходячи з обсягу робіт. Співвідношення компонентів може трохи відрізнятися і залежить від того, який вибирають цемент для розчину. Інгредієнти зазвичай вимірюють відрами.

Для чого використовують бетон М100

Розчин цієї марки не витримує великих навантажень. Це означає, що сфера застосування матеріалу невелика:

  • благоустрій прилеглих територій;
  • внутрішнє оздоблення приміщень;
  • окремі види робіт під час будівництва доріг;
  • формування підстав вимощення;
  • монтаж бордюрів;
  • заливання бетонних подушок.

Бетон марки М100 застосовують для виконання підготовчих монтажних робіт. У промисловому та житловому будівництві часто використовують цю суміш, оскільки її легко укладати без застосування спеціальної техніки. До того ж, вартість бетону вигідна завдяки доступності всіх інгредієнтів.

Скільки кубів бетону і якої марки потрібно для будівництва, як розрахувати необхідний обсяг? На ці питання дадуть відповідь професіонали. При замовленні суміші у компанії Техбетон споживачеві допоможуть наші спеціалісти.

Вам знадобилася бетонна суміш і досі не знаєте, де його купити? Телефонуйте нашим менеджерам та замовляйте найякісніший товар за вигідними цінами!

Ukrainian