На що приклеїти ламінат до бетону

На що приклеїти ламінат до бетону

Ламінат укладають на бетон як у приватних будинках, так і у громадських установах. Його популярність обумовлена привабливим зовнішнім виглядом, високою міцністю та тривалим терміном служби.

Технологія укладання

Класти ламіновані панелі можна як вільно, так і на спеціальні склади, що клеять. Незалежно від обраного способу укладання, покласти ламелі бажано на спеціальну підкладку, яка дозволяє суттєво покращити експлуатаційні характеристики настилу. Якщо приклеїти ламелі до основи, можна досягти наступних позитивних моментів:

  • збільшиться міцність та несуча здатність настилу;
  • використання водовідштовхувальних складів, що клеять дозволяє уникнути розшарування і деформації покриття навіть при попаданні води в замкові з’єднання;
  • шар клею компенсує незначні дефекти стяжки (трохи більше 1,5-2 мм);
  • більшість клеючих сумішей мають антисептичні властивості.

Перш ніж укласти ламелі, потрібно правильно підготувати основу. Від якості бетонної стяжки залежатимуть не лише естетичні характеристики настилу, але й тривалість експлуатації. Компанія «Технологія бетону» пропонує різні бетонні суміші на найвигідніших умовах для різноманітних будівельних та ремонтних робіт.

На що приклеїти ламінат до бетону

Бетонна основа відноситься до категорії мінеральних покриттів. Перед монтажними роботами її потрібно обробити ґрунтовкою глибокого проникнення для зміцнення верхнього шару та видалення з поверхні пилу. Серед найбільш поширених клеючих складів можна виділити такі:

  • Клео Ламінат. Цей якісний французький клей використовують для укладання будь-якого типу ламелів на бетонну основу. Характеризується міцністю та еластичністю. У процесі роботи надлишки легко видаляються із поверхні.
  • SIPOL. Для цього італійського складу характерні висока адгезія до бетону, цементно-піщаних сумішей, черепашнику, природного каменю та інших матеріалів. Перед використанням двокомпонентний склад потрібно підготувати відповідно до інструкції виробника.
  • FORBO 157 MS. Однокомпонентний клей для роботи із бетонними основами. Швейцарський виробник гарантує тривалий термін служби навіть на цементно-піщаних стяжках систем теплої підлоги.
    Вибір конкретної марки залежить від умов експлуатації, температури та вологості у приміщенні.

У компанії «Технологія бетону» ви зможете купити бетон будь-якої марки за найдоступнішою ціною. Замовити можна по телефону, також можете залишити заявку на нашому сайті або скористатися електронною поштою.

Ukrainian