Навіщо потрібен паспорт на бетон?

Навіщо потрібен паспорт на бетон?

Паспорт бетону – базовий технічний документ на будівельному майданчику. У ньому відображаються характеристики бетонної суміші. Цей матеріал видається виключно виробником розчину.

Паспорт на бетон: особливості

Представлений додаток відрізняється від сертифіката якості розширеним детальним описом. Зверніть увагу, що паспорт на бетон В25 та інші марки не знаходиться у вільному доступі, як це часто відбувається з сертифікатами. Він надається виробником, а його оформлення відповідає вимогам ГОСТу. Крім цього необхідно знати наступне:

Паспорт на ЗБВ вироби і бетонні суміші видається на кожну партію, вироблену на заводі. Цей документ необхідний у разі надання послуг приватного та цивільного будівництва.

Представлені дані допомагають в спірних випадках, так як обов’язково перевіряються комісіями.

У разі придбання низькосортного товару паспорт на бетон В15 та інші марки дає можливість повернути витрачені кошти.

 

У спірних моментах покупець завжди може претендувати на компенсацію після проведення випробування. Паспорт якості на розчин М100 необхідний, перш за все, тим, хто займається цивільним будівництвом і збирається купити бетон у величезній кількості. Важливо зберігати таку документацію з дублікатами. Це необхідно для успішного проходження незалежної експертизи. Приклад даного документа:

Якщо вам потрібен паспорт на бетон М200 та інші марки в Києві (Україна), зв’яжіться з менеджером компанії. В роботі використовується сертифікований матеріал. Оформлення даних здійснюється відповідно до ГОСТ формами і офіційними зразками. Покупець обов’язково повинен перевірити якість розчину для того, щоб порівняти з зазначеною нормою. У разі невідповідності ви можете повернути товар і отримати назад кошти.

Ukrainian