Навіщо потрібний паспорт на бетон?

Навіщо потрібний паспорт на бетон?

Паспорт бетону – базовий технічний документ на будівельному майданчику. У ньому відображаються характеристики бетонної суміші. Цей матеріал видається виключно виробником розчину.

Паспорт на бетон: особливості

Цей додаток відрізняється від сертифікату якості розширеним детальним описом. Зверніть увагу, що паспорт на бетон В25 та інші марки не є у вільному доступі, як це часто відбувається з сертифікатами. Він надається виробником, яке оформлення відповідає вимогам ГОСТа. Крім цього, необхідно знати наступне:

  • Паспорт на жби вироби та бетонні суміші видається на кожну партію, виготовлену на заводі. Цей документ необхідний у разі надання послуг приватного та цивільного будівництва.
  • Подані дані допомагають у спірних випадках, оскільки обов’язково перевіряються комісіями.
  • У разі придбання низькосортного товару, паспорт на бетон В15 та інші марки дає можливість повернути витрачені кошти.


У спірних моментах покупець завжди може претендувати на компенсацію після випробування. Паспорт якості на розчин М100 необхідний, перш за все, тим, хто займається цивільним будівництвом та збирається купити бетон у величезній кількості. Важливо зберігати таку документацію із дублікатами. Це необхідно для успішного проходження незалежної експертизи. Приклад цього документа:

Якщо вам потрібен паспорт на бетон М200 та інші марки (Україна), зв’яжіться з менеджером компанії. У роботі використається сертифікований матеріал. Оформлення даних здійснюється відповідно до ГОСТ форм та офіційних зразків. Покупець обов’язково повинен перевірити якість розчину для того, щоб порівняти із зазначеною нормою. У разі невідповідності ви можете повернути товар та отримати назад кошти.

Ukrainian