Основні компоненти бетону

Основні компоненти бетону

Бетон – один з найбільш популярних матеріалів в будівництві. Універсальність, довговічність і здатність створювати різні форми дозволяють використовувати його для створення різних споруд.

Складові частини

Основні інгредієнти матеріалу залишаються незмінними. Однак бетон складається з декількох компонентів, які в поєднанні один з одним забезпечують бажані властивості матеріалу.
Цемент. Основний компонент бетону, пов’язує його складові разом і надає йому міцність. Зазвичай складається з вапняку і глини.
Вода. Гідратує цемент, вивільняючи його зв’язує здатність. Повинна бути чистою і за складом близька до питної.
Заповнювачі. Надають певні технічні та естетичні характеристики, зокрема міцність. Можуть бути натуральні – гравій (великий заповнювач), пісок (дрібний заповнювач), щебінь, крихта або штучні – керамзит.
Добавки. Це – хімічні речовини, які використовують для поліпшення властивостей готової суміші. Вони сповільнюють процес схоплювання, підвищують морозостійкість, герметичність і водонепроникність.
Нові технології дозволяють інженерам і дизайнерам точно налаштовувати кінцеві властивості повністю затверділого виробу.

Зміна властивостей

Точний склад компонентів і їх оптимальне співвідношення один з одним має вирішальне значення для якості готового продукту. Маневрування пропорціями дозволяє отримати бетон певної щільності і класу. Тип, кількість і якість використовуваних компонентів визначають міцність бетону і консистенцію отриманої суміші. Також від цих параметрів залежить ціна бетону.

Ви можете розраховувати на бетонний завод “Технологія бетону” як на порядного постачальника, незалежно від розміру або масштабу вашого проекту. Замовляйте бетон – широкий асортимент нашої продукції найвищого класу допоможе вам в досягненні цілей вашого проекту.

Ukrainian