Що означає Пористий Бетон

Що означає Пористий Бетон

Блоки з пористого бетону широко застосовують як у приватному, так і в промисловому будівництві. Компанія «Технологія Бетону» пропонує своїм клієнтам купити газобетонні або пінобетонні блоки на найвигідніших умовах.

 

Загальні відомості

Пористий бетон є паралелепіпедом, що має пористу структуру. Існує дві модифікації цього матеріалу: газобетон та пінобетон. Основна відмінність цих матеріалів полягає у технології виробництва.

 

Газобетон

Газобетонні блоки виготовляють із цементу, піску та води. Процес піноутворення відбувається за рахунок додавання до робочої суміші алюмінієвої пудри. У процесі хімічної реакції відбувається інтенсивне газоутворення, що сприяє формуванню структури пористої матеріалу. Сформовані вироби спікають у автоклаві.

 

Пінобетон

Цей матеріал коштує дешевше за газобетон. Блоки роблять, використовуючи самі інгредієнти, проте технологія виробництва істотно відрізняється. У суху робочу суміш із цементу та піску вводять попередньо підготовлену піну. Застигання може відбуватися як у природних умовах, так і за підвищеної температури.

 

Укладання блоків виробляють за тією ж технологією, що і укладання звичайної цегли. Як сполучний елемент замість цементного розчину використовують спеціальний клей.

 

Переваги і недоліки

Незалежно від способу виготовлення всіх модифікацій пористого бетону характерні одні й самі переваги і недоліки. До плюсів матеріалу можна віднести:

  • висока паропроникність;
  • стійкість до агресивних хімічних сполук, біологічних факторів, ультрафіолету;
  • простота обробки та укладання;
  • добрі показники теплоізоляції;
  • пожежна безпека;
  • доступна ціна.

Недоліки пористого бетону – невелика механічна міцність і мала здатність, що несе.

 

У каталозі компанії «Технологія бетону» представлені блоки з пористого бетону будь-яких типорозмірів та форм. Якість та екологічна безпека нашої продукції підтверджені сертифікатами міжнародного зразка. Вартість одного куба не залежить від того, скільки окремих блоків входить до його складу. Щоб купити необхідні будівельні матеріали, достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті нашої компанії.

Ukrainian