Скільки Цементу У 1 Кубі Бетона М300

Скільки Цементу У 1 Кубі Бетона М300

Перед початком робіт важливо розрахувати кількість необхідних будматеріалів. Як відомо, цемент зберігається не більше 90 днів. Тому, якщо купити із запасом, він втратить свої властивості. Неправильні розрахунки призведуть до зайвих витрат, а помилкові пропорції складових – до швидких руйнувань.

Де використовують бетон М300 та його основні переваги

Бетон – основний матеріал, який використовують при будівництві різних об’єктів. Серед великої кількості його видів виділяють важкий бетон, основний компонент якого – цемент.
До вибору розчину треба підходити з усією відповідальністю. На сьогодні марка М300 – один із найпоширеніших. До основних переваг М300 можна віднести:

 • високоміцність;
 • стійкість до коливань температур;
 • вологостійкість;
 • міцність та надійність будов;
 • прийнятний рівень теплопровідності, вогнетривкість;
 • екологічна чистота складових;
 • прийнятна ціна.

Технічні особливості та ціна вигідно виділяють М300 серед інших. Його використовують при заливанні фундаменту та теплої підлоги, при будівництві гаражів, доріг, виготовленні парканів та сходів.

З чого складається бетон М300

Якісний продукт вийде лише за дотримання певних пропорцій. Від коректності розрахунків залежить час вашого будівництва. Також на характеристику будівельного матеріалу безпосередньо впливає правильність підбору компонентів та їх якість. За рецептом у складі розчину М300:

 1. Цемент марки М400 або М500 – 1 частина (марки нижче не рекомендується використовувати, це негативно вплине на характеристики).
 2. Чистий гірський щебінь великої фракції – 3,7 або 4,3 частини, відповідно.
 3. Дрібний пісок без пилу та глини – 1,9 або 2,4 частини, відповідно.
 4. Вода без домішок – приблизно 0,5 частини.
 5. Різні добавки (антиморозна, сповільнювач або прискорювач схоплювання, інші).

Для приготування кубометра М300 потрібно взяти приблизно 382 кг цементу.
Швидкість “схоплювання” розчину без спеціальних добавок безпосередньо залежить від марки бетону та температури навколишнього середовища. Якщо температура 20 ° C, то М300 починає схоплюватися вже через півтори години, а проектну міцність після заливки він набирає через 4 тижні.
Бетонну суміш можна приготувати самостійно або ж, як рекомендують фахівці, замовити у готовому вигляді. Компанія “Технологія бетону” реалізує товар вищої якості та доставляє бетон у необхідному замовнику об’ємі в обумовлений час. Довіртеся професіоналам! Зателефонуйте, і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Ukrainian