Скільки кубів бетону в КАМАЗі

Скільки кубів бетону в КАМАЗі

Бетонний матеріал потрібний будівельникам для багатьох видів робіт. Суміш повинна надходити швидко і безперервно, тому готувати її вручну вкрай незручно. Тоді у будівельників постає питання, скільки кубів бетону вміщує міксер КАМАЗу.

Види та характеристики бетоновозів

Багатьом будівельникам і компаніям треба знати, скільки кубів розчину вміщується в міксер КАМАЗу. Така спецтехніка буває кількох видів. Кожна машина має певний обсяг, функцію, параметри. Як же вибрати бетонозмішувач на базі КАМАЗу і що слід враховувати:

  1. Об’єм резервуару. Від цього буде залежати кількість суміші, що перевозиться, швидкість пересування машини.
  2. Потужність двигуна. Параметр важливий розрахунку швидкості перевезення. Велика потужність дозволяє перевозити бетон на далекі відстані.
  3. Загальна вага КАМАЗу. Завантажений міксер не завжди може під’їхати до будь-якого будмайданчика або прилеглої території.

Частота обертання бетономішалки. Впливає на якість та ефективність змішування бетону.
Об’єм розчину, що міститься всередині резервуару КАМАЗу, не дорівнює геометричному об’єму самої бетономішалки. Параметр розраховується за виходом готового бетону. Це з тим, що вільний простір усередині міксера використовується у тому, щоб була можливість заважати розчин.

Що впливає на місткість бетономішалки?

При виборі КАМАЗу з бетонозмішувачем заздалегідь розраховують, скільки кубів бетону потрібно підвезти до певного майданчика. Барабани бетоновозів можуть бути різних розмірів, відповідно відрізняється їхня місткість. У середньому бетонозмішувач має об’єм від 5 до 10 кубічних метрів.

Якщо треба перевезти велику кількість, вибирають машину з місткістю 10-12 кубів. Але це передбачає великі розміри техніки, тоді можуть виникнути проблеми з під’їздом до будівельного майданчика.

КАМАЗи з обсягами міксера від 6 до 9 кубів вважаються затребуваними серед виробників і споживачів. Вони перевозять достатню кількість суміші за одну ходку і легко під’їжджають у необхідне місце.

Слід враховувати також висоту КАМАЗу з бетонозмішувачем, який у різних моделях відрізняється. При цьому ширина такої спеціальної техніки зазвичай однакова (два з половиною метри).

Поспішайте купити якісний бетон у нашій компанії! Ви отримаєте найкращий матеріал за вигідними цінами з доставкою спецтехнікою.

Ukrainian