Скільки Потрібно Компонентів Для 1 Куба Бетону

Скільки Потрібно Компонентів Для 1 Куба Бетону

Більшість будівельних робіт виготовляються з використанням бетону. Його застосовують при заливанні фундаменту, створенні вимощення, доріжок, стяжки підлоги, зведенні стін та інших видах будівництва. Також бетон потрібний для виготовлення залізобетонних конструкцій.

З чого складається бетон марки 200

Якість і міцність бетону залежить від складових його компонентів і наскільки ретельно вони з’єднані. До складу бетону входять:

 • Цемент. Чим дрібніший помел, тим краща його якість. Грудки та скам’янілості в порошку свідчить про занадто тривале зберігання – такий краще не використовувати. Застосовуйте матеріал, який має добрий ступінь сипкості.
 • Пісок. Використовують чистий. Домішки бруду та глинистих сполук погіршують якість бетонної суміші. Найбільш чистий і якісний – морський або річковий пісок, його великі частки. Від цього наповнювача залежить пластичність кінцевого продукту.
 • Щебінь чи гравій. Повинен максимально міцно з’єднуватися із цементно-піщаною сумішшю. Має не обгорнуту шорстку поверхню гранітний щебінь. Він вважається найкращим.
 • Вода. Важливий компонент для приготування будівельного розчину. У ній потрібен достатній вміст мінералів, але не має органічних забруднень.

Як розрахувати кількість компонентів

Для виготовлення розчину спочатку потрібно порахувати кількість складових, яка знадобиться для одного кубічного метра суміші. Потім з’єднати їх у певній послідовності згідно з технологічним процесом. Складові додають у таких пропорціях 1:2,8:3,8:0,7 (цемент, пісок, щебінь, вода). Обчислюють обсяг компонентів у кілограмах. Розрахунок роблять на основі цементу марки 400. На 1 куб бетону використовують:

 1. Цемент – 286 кг.
 2. Пісок – 795 кг.
 3. Щебінь – 1080 кг.
 4. Вода – 210 літрів.

Також застосовують спеціальні добавки, які надають розчину різних якостей:

 • прискорюють процес висихання,
 • підвищують водонепроникність,
 • збільшують морозостійкість.

При створенні домашніх будівель для більшої зручності весь вміст вимірюють відрами. Для більш точного визначення пропорцій необхідно робити пробний заміс.

Бетон марки 200 – найбільш популярний у будівництві. При низькій теплопровідності зменшує витрати на використання теплоізоляційних матеріалів. Це міцний довговічний матеріал, а при посиленні арматурою його міцність та термін служби значно збільшаться.

Компанія “Технологія бетону” пропонує лише високоякісний бетон. Купуйте у нас готові розчини і вам не потрібно робити їх самостійно. Ми забезпечимо ваше будівництво необхідною кількістю бетонної суміші.

Ukrainian