Як боротися з мохом на Бетоні

Як боротися з мохом на Бетоні

Іноді на бетонній поверхні з’являються мох, пліснява, висоли. З цією проблемою потрібно боротися якнайшвидше, тому що патогенна флора і сіль руйнують конструкцію.

Як боротися з мохом

Для зростання моху потрібні волога та сонячні промені. Такі умови виникають на поверхні бетонного виробу, якщо туди потрапили суперечки рослини. Боротися з мохом на бетоні можна кількома способами:

  1. Мийка під високим тиском води.
  2. Обробка розчином із харчової соди або оцту.
  3. Ошпарювання окропом. Закип’ятіть якнайбільше води і полийте нею мох. Через деякий час залишки рослини заберіть щіткою.

Застосування побутового відбілювача, який можна розпорошити за допомогою пульверизатора.
Боротися з бріофітами не так складно, як здається на перший погляд. Однак простіше це робити, якщо рослина тільки почала поширюватися поверхнею.

Боротьба з висолами

Білий наліт (висоли) з’являється в результаті дифузії та кристалізації залишків будівельних матеріалів (штукатурка, шпаклівка та інших розчинів). Згодом висоли починають руйнувати бетонну поверхню, тому з ними потрібно боротися. Первинний білий наліт можна забрати проточною водою. Якщо ж висоли вже проникли всередину бетону, то з ними борються за допомогою розчинів соляної, оцтової, лимонної та інших кислот. Прийнятно використовувати кілька кислот одночасно для видалення нальоту білого кольору.
Для попередження появи руйнівних соляних плям бетонний розчин вводять спеціальні добавки на стадії приготування. Вони покращують технічні характеристики бетонних сумішей та перешкоджають утворенню висолів.

Як прибрати цвіль з бетону

Грибок з’являється на бетонних поверхнях, особливо у місцях із підвищеною вологістю. Боротися із пліснявою на бетоні можна народними методами. Для цього підійдуть:

  • Мідний купорос. В одному відрі води розвести 100 г купоросу і обробити поверхню.
  • Лимонна кислота. 5-6 столових ложок кислоти розводять у одному літрі води.
  • Бура. На одне цебро води знадобиться 4 склянки бури. Такий засіб також допоможе запобігти появі нової плісняви.

Можна також придбати спеціальні хімічні засоби в магазині та обробити ними бетонну поверхню. У такому випадку важливо суворо дотримуватися інструкцій кожного засобу.

У компанії “Технологія бетону” виготовляють якісний бетонний розчин із застосуванням добавок, які перешкоджають утворенню плісняви та висолів. Інноваційні технології забезпечать вашій споруді тривалий термін експлуатації. Ми доставимо робочу суміш до місця будівництва без затримок.

Ukrainian