Як ґрунтувати бетон

Ґрунтувати бетон перед фарбуванням потрібно обов’язково. Це дозволить рівномірно наносити фарбу. Крім того, така конструкція прослужить значно довше. Після ґрунтування не утворюються сколи та тріщини. Проте важливо використовувати якісні склади. Його укладання також має відбуватися за всіма правилами.

Чим ґрунтувати бетон перед фарбуванням

Якісний матеріал – вже половина успіху при проведенні будівельних та ремонтних робіт. Тому треба точно знати, що саме підходить для ґрунтування бетону перед фарбуванням. Найчастіше використовують:

  • Акрилові. Добре вбираються в бетон, тому що він має пористу структуру. Це дає можливість міцно зв’язувати ґрунтовку та основу, тому фарба буде довше триматися.
  • Поліуретанові. Характеризуються як міцні та довговічні. Тому найчастіше віддають перевагу цим видам. Краще не застосовувати матеріал усередині житлових будинків, оскільки деякі види можуть завдати шкоди здоров’ю. При цьому фарбування в цехах або на заводах буде якіснішим, адже поліуретанова ґрунтовка чудово справляється з впливом хімічних речовин та суворими умовами на виробництві.
  • Епоксидні. Виробляють на основі смоли, тому витримують високу температуру.

Щоб фарба протрималася якомога довше, потрібно правильно ґрунтувати бетон та використовувати матеріали високої якості. Хороші бетонні суміші ви можете придбати на нашому сайті.

Як і чим ґрунтувати на вулиці

Бетонна плитка підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. На вулиці завжди більше несприятливих факторів, які впливатимуть на матеріал. Тому ґрунтовка перед фарбуванням має бути міцнішою.

Є універсальні види ґрунтовок, які підходять для внутрішніх та зовнішніх робіт. Цю інформацію виробник зазвичай вказує на етикетці.

Коли матеріал призначений лише для робіт на вулиці, він не підходить для ремонту в будинку. Найчастіше до складу такої суміші входять токсичні речовини, які можуть завдати шкоди здоров’ю. До того ж зовнішня ґрунтовка має низку характеристик, які не актуальні для внутрішніх робіт. Якщо роблять роботи на вулиці треба пам’ятати, що грунтовку не наносять на мокрий бетон, а ось вологий грунт цілком допустимо.

Якщо ви придбали якісний бетон, грунтувати його буде легко. Замовляйте найкращі матеріали на нашому сайті. Тоді ремонтні роботи пройдуть швидко, а результат буде найкращим.

Ukrainian