Як перевозять рідкий бетон

Як перевозять рідкий бетон

Рідкий бетон є сумішшю цементу, води і щебеню, яка в процесі змішування утворює густу рідину. Щоб доставити цей матеріал на будівельний майданчик необхідно використовувати спеціалізований транспорт.

Спецтехніка для доставки рідкого бетону

Існують різні способи перевезення рідкого бетону, і кожен з них має свої переваги та недоліки. Існує кілька найпоширеніших способів перевезення розчину.

Автобетононасос

Ця техніка дозволяє доставити матеріал на великі відстані та підняти на певну висоту. В автобетононасосі встановлені спеціальні насоси, які перекачують суміш у труби, через які вона подається на будівельний майданчик. Така спецтехніка має високу мобільність і дозволяє доставити розчин на важкодоступні ділянки.

Бетонозмішувач

Бетонозмішувач – транспортний засіб, на якому перевозять сухий бетон та воду. Перед використанням матеріалу на будівельному майданчику його потрібно змішати. Бетонозмішувач змішує компоненти безпосередньо на місці, що прискорює процес будівництва.

Бетононаливний автомобіль

Це – спеціалізована вантажівка, в якій знаходиться рідкий розчин. Його перекачують із автомобіля на будівельний майданчик за допомогою насоса. Цей спосіб перевезення зручний для доставки на короткі відстані.

Інші транспортні засоби

Існує кілька типів транспорту, що використовуються для перевезення рідкого бетону.

  • Самоскид. Це один із найпоширеніших способів перевезення, який дозволяє доставляти будматеріал на невеликі відстані. Однак, при використанні цього методу потрібно враховувати, що розчин може затвердіти, якщо його не перемішувати.
  • Контейнеровоз. Це вантажівки, обладнані спеціальними контейнерами. Спосіб дозволяє доставляти великі обсяги матеріалу на далекі відстані, що забезпечує високу швидкість доставки.
  • Залізничний транспорт. Використовують для перевезення великих обсягів рідкого бетону великі відстані. Для перевезення використовують спеціальні вагони-цистерни.

Існують різні способи та засоби транспорту, які дозволяють доставити бетон на будівельний майданчик. Спеціалісти компанії Технологія бетону підберуть транспорт для доставки в залежності від конкретних умов та вимог будівництва. Ми швидко доставимо необхідну кількість бетонного розчину за вказаною адресою.

Ukrainian