Як побудувати Ганок З Бетону

Як побудувати Ганок З Бетону

Ганок – це обличчя будь-якого котеджу чи приватного будинку. Від його міцності та довговічності залежать не тільки естетичні характеристики будівлі, а й безпека господарів та гостей будинку. Використання бетону дає можливість побудувати міцний ганок будь-якої форми.

Переваги ганку з бетону

Бетон – універсальний будівельний матеріал, який набув широкого поширення в промисловому та цивільному будівництві. Ганок з бетону має ряд переваг:

 • тривалий термін служби;
 • стійкість до корозії, біологічних факторів, атмосферних впливів, ультрафіолету;
 • високі характеристики міцності;
 • необмежений вибір розмірів та форм;
 • різні види оздоблення;
 • оригінальність та привабливий вигляд.

Ще однією перевагою такого рішення є те, що зведення бетонного ганку не вимагає спеціальних інструментів, роботи можна проводити самотужки.

Послідовність проведення робіт

Для будівництва бетонного ганку своїми руками необхідно дотримуватися наступної послідовності виконання робіт:

 1. Розробка проекту та підготовка території. Цей етап включає створення креслень, видалення сміття і рослинності, а також розмітку ділянки. Для розмітки можна використовувати обрізки арматури довжиною 40-50 см та нейлоновий шнур. Щоб запобігти повторній появі рослинності під фундаментом, використовуйте спеціальні хімікати.
 2. Підготовка котловану. Глибина траншеї має становити приблизно 35 см. На дно засипають піщану подушку заввишки 10-12 див.
 3. Установка опалубки та укладання арматури. Арматурний каркас укладають після встановлення опалубки. Не зварюйте арматуру – це може призвести до передчасної корозії лозин.
 4. Заливання бетону. Якщо роботи виробляють за температури нижче 50С, використовуйте пластифікатори або морозостійкі присадки. Для видалення порожнин у монолітній структурі використовуйте трамбування або вібратор.
 5. Облицювання бетонної основи. Для обробки бетонної основи можна використовувати піщаник, керамічну плитку, керамограніт та інші матеріали, що відповідають дизайну будинку.

Компанія «Технологія бетону» пропонує широкий вибір бетонних сумішей за найвигіднішою ціною. Для того, щоб купити необхідні матеріали, достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті.

Ukrainian