Як виготовити скульптуру з бетону

Як виготовити скульптуру з бетону

Навіть якщо у вас ніколи не було досвіду роботи зі скульптурою із бетону, немає причин відмовлятися від цього. Створіть власний крафтовий проект – стильний і повністю відповідає вашому смаку! Спробуйте самостійно виготовити вироби з індустріальним шармом для дому та саду.

Як самому зробити скульптуру з бетону

Робити бетонну скульптуру напрочуд цікаво. Ви можете відлити її за допомогою готової форми, сітки, дротяного каркаса або просто виліпити вручну з більш густого бетону. Увічніть вашу улюблену стару пару кросівок, гумові чоботи, м’яч, кошик – рідкий бетон можна залити в будь-яку форму. Або зануріть у нього рушник, ажурні серветки, листя, гілки. Створіть унікальні твори – садову скульптуру чи прикраси для дому! Є кілька етапів:

 1. Підготуйте необхідні матеріали – скребки, ножі, інструменти для різьблення, ємності, маску для захисту від дрібного пилу, обов’язкові рукавички – цемент може бути їдким.
 2. Розробити ескіз, створити макет скульптури.
 3. Приготуйте бетон, а краще купіть готову суміш на сайті компанії «Технологія бетону».
 4. Реалізуйте один із методів створення скульптури з бетону: залийте його у форму, зануріть у нього виріб, зліпіть скульптуру своїми руками.
 5. Дочекайтеся затвердіння, на яке впливають повітря, час, температура.
 6. Звільніть виріб від бетону.
 7. Обробіть поверхню – це може бути шліфування, ґрунтовка, полірування, стійка епоксидна фарба для продовження терміну служби.
 8. Додайте стиль – використовуйте глазур, різьблення, написи, шматочки скла або черепашок.

Ідеальна скульптура, зроблена своїми руками, служитиме довгі роки. Згодом ви можете вдихнути в неї нове життя – відреставрувати, додати елементи та декор.

Який бетон найкраще підходить для ліплення?

Бетон – це суміш води, цементу та наповнювача, який може складатися з піску, дрібної або великої гальки, шлаку, кам’яної крихти.

Рекомендований склад бетону для статуй:

 • великих – 1 частина цементу, 1 частина великої гальки та 2 частини піску;
 • середніх – 1 частина цементу на 3 частини піску;
 • маленьких – 1 частина цементу на 1 частину дрібного піску;
 • для дрібних деталей лише цемент.

Експерти радять розпочинати перший проект із готового розчину. Його легко придбати його на нашому сайті tehbeton. Купуйте бетон і рухайтеся далі!

Секрет успіху полягає у вашій творчості, готовності практикуватися та експериментувати. Створіть свій стиль скульптури, а ми допоможемо вам досягти бажаного результату.

Ukrainian