Як замісити бетон

Щоб замісити бетон та отримати міцну конструкцію чи основу, потрібно приготувати інструменти, техніку та якісні будівельні матеріали. Приготування бетонного розчину також залежить від дотримання пропорцій, оскільки неправильне співвідношення компонентів негативно вплине на міцність. температурний режим. Якщо бетонні роботи проводять узимку, потрібно використовувати спеціальні добавки для збільшення морозостійкості розчину.

Бетон: призначення та способи приготування

Для заливання стяжок підлоги, фундаментів, цегляних та облицювальних плиток, а також для оштукатурювання стін за допомогою декоративного бетону можна використовувати готову бетонну суміш. Якщо немає можливості замовити готовий бетон, то замісити його можна за допомогою міксера або бетономішалки. Звичайно, можна приготувати суміш вручну, але це потребує значних фізичних зусиль. Щоб зробити розчин самому, знадобиться:

  • ємність;
  • лопата (підбірна);
  • відро;
  • мотика (для перемішування компонентів бетону).

У разі підготовки бетону за допомогою бетономішалки знадобляться відповідна техніка та лопата.

Інгредієнти для бетонного розчину

Щоб зробити якісний та міцний бетон потрібні наступні інгредієнти:

  • цемент;
  • вода;
  • пісок;
  • щебінь;
  • пластифікатори.

Залежно від того, для чого буде використаний бетон, правильно вибирайте марку цементу: щоб залити бордюри підійде М100, для садових доріжок, майданчиків та фундаментів – М250, для зовнішнього ремонту та фундаменту легких заміських дач – М200.

Купуючи цемент, зверніть увагу на термін придатності. Цемент має бути сухим, інакше навіть потрібна марка не забезпечує очікуваного результату.

Пісок та щебінь не повинні містити сміття та пил. Найбільш оптимальний вид щебеню – з «кубовіткою», оскільки він відрізняється міцністю та швидко ущільнюється в розчині.

Пластифікатори не тільки збільшують міцність бетону і уможливлюють заливання при низьких температурах, але і знижують витрату цементу.

У випадках, коли потрібна велика кількість бетону, або у вас виникають труднощі в його приготуванні, замовте розчин у компанії “Технологія бетону”. Це чудова можливість отримати якісну суміш у потрібних кількостях за вигідною ціною. Ми доставимо будівельну суміш міксерами за вказаною адресою. З нашими постачаннями ваше будівництво не зупиниться ні на хвилину.

 

Ukrainian