Як зігрівати бетон взимку?

Як зігрівати бетон взимку?

Нагрівання розчину взимку – єдина умова для досягнення та підтримки оптимальних температурних показників, необхідних для набору міцності. При плюс температури вода бере участь у хімічних реакціях, тому маса швидко встановлюється. Взимку волога негайно замерзає і уповільнює загартовування, оскільки вона заважає гідратації. В результаті поверхня розтріскується і поступово знищується.

Для того, щоб стиль був високоякісним і довговічним, вам не потрібно чекати теплого сезону. Досягнути високої температури за допомогою стандартних операцій.

Способи зігріти цемент взимку

Найзручніша альтернатива – електричне нагрівання. Він може бути організований наступними методами:

Нагрівання електродами

Принцип роботи першого методу практично ідентичний функціонуванню котла. Електричний струм передається через заливку. Представлена ​​методика характерна для стелі, що зберігає структури. Перевага підходу – ефективність, висока швидкість та простота встановлення обладнання.

Використання петлі нагріву

Друга технологія це альтернатива для потепління стелі, але для закриття структур вона рідко використовується. Переваги методу: ефективність, підтримка постійного показника, незалежно від ступеня висихання маси. Недоліком є ​​складність установки.

Застосування електроматів

Третій метод є універсальним і простим, але будьте готові до того, що вам доведеться витратити гроші на придбання електроматів. Переваги: ​​тривала експлуатація, повна автономія, відсутність необхідності займатися зниженням трансформаторів. Мінус – це висока вартість обладнання, яке планує розігріти заливку.

Коли почати зігрівати бетон

Нагрівання під час бетонування особливо важливо в перші дні, коли розчин починає набирати свою силу. Якщо ви залишите все таким, яким воно є, то покриття, в найкращому випадку, буде недостатньо сильним, і, в гіршому випадку, буде потрібно складне демонтаж із додатковим зміцненням та відлунням.

Щоб уникнути відхилень в показниках під час тестування, подбайте про опалення заздалегідь. Це допоможе оптимізувати час та усунути додаткові витрати на зміну, демонтаж або повне знищення.

Інші технології технічного обслуговування температури

Окрім цих варіантів, в процесі будівництва використовуються інші підходи, які гарантують високу якість та ефективний результат. У той же час, це не має значення бренду, особливості та ціни на бетон.

Метод опалення опалуба

Підходить для наповнювальних конструкцій. Принцип такого монолітного нагрівання передбачає потік тепла від оплатою до внутрішньої бетонної зони за рахунок теплопровідності. Теплово -передавачі -нагрівання, обігрівачі сітки та слюди та карлеографічне волокно.

Краще заздалегідь підготувати опалубку, щоб заливка здійснювалася в вже зігріту зону. Відкриті кінці та поверхні ізольовані для утворення рівномірного ланцюга температури. Щоб досягти 80% індикатора міцності, це займе 13-15 годин, що підлягають температурі 80 градусів. Щоб заощадити гроші, вартість може бути зменшена до 60 градусів. Тоді це займе не більше 23 годин.

Інфрачервоне нагрівання

Процедура з інфрачервоними променями передбачає три основні етапи: витримуючи суміш та прогрівання, активне нагрівання, поступове охолодження. Інфрачервоне тепло орієнтоване на зовнішню частину структури. Завдяки цьому запускаються такі процеси: розігрівання ґрунту, арматура, очищення льоду та снігу; Активація загартовування як похилих, так і вертикальних структур; Збільшення температури в місцях твердих дорів; Опалення стикувальних ділянок.

Розрахунок нагріву

Ви можете визначити основні характеристики процедури за допомогою стандартних формул. Однак враховуйте, що отримані показники будуть приблизними. Для того, щоб обчислити довжину дроту на розділ і скільки розділів вам потрібно точно, необхідно проаналізувати напругу трансформатора та характеристики дроту. Стандартний алгоритм:

  1. Встановіть середній показник очікуваної температури в зимовий період на метеопрогноз.
  2. Визначте поверхневий модуль, за допомогою якого буде захищено термічне протистояння.
  3. Завдяки стандартним математичним формулам обчисліть середню температуру розчину протягом усього періоду охолодження.
  4. Виміряйте початкову температуру цементу перед прокладкою, проаналізуйте теплову віддачу від нагрівання оплачуваності, арматури.
  5. Орієнтуючись на вимоги до сили, визначте тривалість охолодження.

Для розрахунків звичайні формули підходять, наприклад, для визначення середнього значення. Відповідно до зазначеного методу, ви можете передбачити умови формування та затвердіння з набором сили.

Ukrainian