Як зробити кольоровий бетон

Як зробити кольоровий бетон

Хочете зайнятися ремонтом чи дизайном майданчика та не знаєте як це зробити недорого та красиво? Кольоровий бетон – відмінне рішення. Майстри застосовують його як матеріал для декору. З нього можна зробити бруківку, доріжки для саду, під’їзні майданчики, бордюри. Також виготовити вазон, колону, фонтан та багато іншого.

Існує два способи фарбування – пофарбувати готовий виріб зовні або додати фарбу суміш. В останньому випадку вдається отримати барвистий виріб та безліч відтінків.

Універсальний розчин

Кольорову суміш можна зробити власними руками в домашніх умовах. Ви суттєво заощадите, якщо замісите його самі. Щоб приготувати суміш, треба чітко дотримуватись пропорцій:

  1. 1/4 частина води.
  2. 2/5 частини піску (треба брати пісок білого кольору).
  3. 1 частина цементу (білий цемент).
  4. 4 частини дрібнофракційного гравію.
  5. Фарбувальна речовина (до 5% загального обсягу).

Все розмішати і потім залити водою. Потрібно добре перемішувати всі матеріали, щоб фарба поступово розподілилася. Більше не потрібно звертатися до будівельників, адже ви можете зробити новий інтер’єр у себе вдома без сторонньої допомоги.

Як зробити барвник самостійно

Пігмент для кольору можна легко приготувати. З’єднайте вапно, воду, мило, вапняний барвник та хлористий кальцій. Гашене вапно розводять у 5 літрах води. Окремо додають воду у вапняний барвник, щоб вийшов літр суміші. Фарбувальну масу з’єднують із хлористим кальцієм. Мило натирають на тертці, розводять теплою водою. У воду з розчиненим милом вводять суміш і проціджують. Поверхню будівельного матеріалу знежирюють за допомогою розчинника, потім наносять суміш, що фарбує. Не забудьте одягнути рукавички та окуляри для захисту очей.

Кольоровий бетон популярний у будівництві, дає можливість робити різні поверхні із сировини різних кольорів, використовується в декорі. Підберіть пігмент, виберіть метод фарбування, дотримуйтесь технології і тоді зможете зробити роботи самостійно.

Скільки коштує один куб бетону в нашій компанії? У прайсі вказано актуальні конкурентні ціни. Техбетон постачає якісний будівельний матеріал із доставкою бетоновозами власного автопарку Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам обрати товар.

Ukrainian