Як зробити сходи з бетону на другий поверх?

Як зробити сходи з бетону на другий поверх?

Для переходів між поверхами все частіше використовують гвинтові сходи з бетону. Такий вибір невипадковий, адже конструкції з цього матеріалу надійні, економічні, з тривалим терміном експлуатації. Якщо вас цікавить, як зробити гвинтові сходи з бетону власноруч, ознайомтеся з покроковою інструкцією.

Виробляємо виміри для бетонних сходів на другий поверх

Перед тим, як створювати сходи, треба виміряти в наступній послідовності:

  1. Перевірити перпендикулярність стінових конструкцій.
  2. Визначити висоту стелі та товщину перекриття.
  3. Скласти план, враховуючи отримані значення, а також обов’язкові елементи конструкції — плиту для підлоги, два сходові марші, майданчик і плиту перекриття.

Для виконання вимірів знадобиться рівень, рулетка, довга пряма рейка. Поставитися до цього етапу потрібно з усією відповідальністю та уважністю, адже помилки можуть призвести до того, що конструкція не поміститься у сходовий проліт чи буде меншого розміру. Виправити такі сходи вже не вийде.

Інструкція створення сходів із бетону

Після здійснення розрахунків приступаємо безпосередньо до створення сходів. Робота складається з 5 кроків:

  1. Монтаж опалубки. Для виготовлення використовують різні пиломатеріали (дошки, брус, фанеру). Їх скріплюють між собою шурупами. Треба правильно зробити палубу, адже основне навантаження посідає неї.
  2. Армування. Пруття перетином 12 мм укладають у стінки, арматуру ж з’єднують дротом у формі ґрат. Простежте, щоб розміри осередків не перевищували значення 20 сантиметрів.
  3. Заливання. Заливати потрібно поступово, даючи висохнути кожній сходинці, після чого вібруючи її. Коли конструкція буде готова, її повністю вібрують.
  4. Розбирання. Опалубку знімають після повного висихання розчину.
  5. Затирання ступенів та їх подальше оздоблення. Серед облицювальних матеріалів найчастішевикористовують натуральну деревину, природний камінь, керамічну плитку.

Якісний бетон – запорука гарного результату. Купити такий будматеріал за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області можна у компанії “Технологія бетону”. Зв’яжіться з нами по одному з номерів телефону, щоб отримати консультацію щодо властивостей товару, дізнатися про актуальну ціну.

Ukrainian