Яке просочення для бетону краще

Яке просочення для бетону краще

Бетон – один із найнадійніших матеріалів, який використовують для будівництва. Але згодом він може стиратися. Для запобігання цьому використовують поверхневе просочення. Вона допомагає протистояти волозі та збільшує міцність бетону.

Для чого потрібне просочення для бетону

Бетон – пористий матеріал, міцність якого залежатиме від процесу гідратації. Крізь пори суміші проникає волога та повітря, які при коливаннях температур поступово руйнують матеріал. Для запобігання руйнуванню наносять спеціальне просочення. Це допомагає вирішувати такі завдання:

  • підвищення міцності; зниження зносу;
  • покращення зовнішнього вигляду конструкції;
  • зростання терміну експлуатації матеріалу;
  • надійний захист від вологи, повітря, хімічних сполук;
  • зміцнення старих будівель;
  • захист від пилу.

Нові будівельні технології дають можливість зробити з бетону міцний камінь, в який не проникатиме волога.

Просочення для такого матеріалу ділиться на два типи: органічне та неорганічне. Органічну наносять на бетон з метою проникнення рідкої суміші в усі пори. У такому випадку поверхня чинитиме опір усім негативним впливам. Неорганічне просочення ще називається силікатним. Вона проникає в пори бетону, після чого відбувається реакція з різними сполуками, а потім їх знищення.

Яке просочення краще

Як же знайти правильне просочення для бетону? Вибір залежатиме від того, з якою метою її застосовують. Неорганічні просочення краще використовувати, коли потрібно позбутися запиленої поверхні, виправити нерівності. Підійдуть суміші неорганічного типу для підлоги з великим навантаженням (періодичне транспортування важких предметів, високі температури всередині приміщення).

Полімерне просочення, наприклад пва, добре захищає від впливу хімікатів. Органіка допомагає досягти більш естетичного зовнішнього вигляду бетонного покриття та знепилює підлогу або інші поверхні.

Фахівці допоможуть визначити, яке просочення для бетону буде кращим і доцільним у кожному конкретному випадку. При нанесенні сумішей важливо також враховувати температуру та інші фактори, тоді бетонна поверхня із просоченням прослужить довго.

Замовляйте найякісніший бетон у нашій компанії. Вам доступна ціна, надійність і доставка прямо на будівельну ділянку.

Ukrainian