За скільки бетон набирає 70% міцності?

За скільки бетон набирає 70% міцності?

Відмінна риса бетону як будівельного матеріалу – висока міцність. Саме це робить його таким популярним і сприяє його масовому застосуванню як у будівництві, так і в декоративних цілях. Достатньо лише створити відповідні умови та врахувати певні нюанси, щоб конструкція отримала максимальні експлуатаційні показники.

Що впливає швидкість затвердіння бетонної суміші?

Серед основних факторів, які можуть позначитися на наборі міцності бетоном, можна назвати наступні:

  • Якість цементу. Чим свіжіша ця складова, тим краще необхідні властивості. Впливають на міцність та різні домішки.
  • Правильна пропорція води із цементом. Якщо води буде занадто багато, то для схоплювання потрібно більше часу. Якщо вологи буде недостатньо, то бетон швидко висохне і почне кришитися.
  • Температура повітря. Оптимальний показник – 18-20 градусів. В іншому випадку процес може затягнутися.
  • Вологість довкілля. Щоб не було тріщин та інших нерівностей на поверхні виробу, постарайтеся підтримувати вологість на рівні 100%.
  • Спеціальні добавки. Прискорювачі твердіння та пластифікатори позитивно впливають на швидкість набору міцності, а також на довговічність конструкції.

Якщо зважити на всі перелічені нюанси, то шанси отримати бажаний результат значно зростуть. Адже дотримання всіх правил – запорука успіху.

Через який час бетон набирає оптимальної міцності?

Бетон різних марок за умов, що відрізняються, твердне з різною швидкістю. Але скільки днів у середньому знадобиться розчину, щоб досягти належного рівня міцності для додаткових навантажень?

У штучно створених ідеальних лабораторних умовах (при температурі 60 градусів Цельсія вище за нуль) 70% міцності, тобто середнього розпалубного показника, вдасться досягти за 1,5 дня (32-36 годин). Коли температура падає вдвічі, цей термін зросте до 4 діб.

У реальному житті на будівництві температура влітку зазвичай нижче 30 градусів, а в холодну пору року і падає до 5-10 градусів. Тому бетон набиратиме міцність набагато повільніше:

  • за 24 години – максимум 30% марочної міцності;
  • два тижні – 80%;
  • місяць (28-30 днів) буде досягнуто значення 100%.

показник 120% міцності вдасться набрати не менше ніж через 3 місяці (90 днів).
Якісний бетон пропонує компанія «Технологія бетону». Ми доставимо першокласний будівельний матеріал по Києву та Київській області. також наші менеджери безкоштовно проконсультуємо вас, дадуть компетентні поради, дадуть відповіді на запитання щодо асортименту. Зв’яжіться з нами одним із контактних номерів.

Ukrainian